Šaldytų uogų tyrė receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šaldytų uogų tyrė


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

150 g šaldytų braškių, aviečių arba šių uogų mišinio,
50 g rudojo cukraus,
100 ml aviečių sulčių,
nedidelės citrinos sulčių,
2 šaukštai negazuoto mineralinio vandens (nesūraus),
šaukštas brendžio.

GAMINIMAS:

Atšaldytas uogas sutrinkite elektriniu plakikliu. Aviečių sultis supilkite į prikaistuvį, suberkite cukrų, užvirkite ir palikite, kad atvėstų. Sukrėskite uogų tyrę, supilkite citrinos sultis, mineralinį vandenį, brendį ir gerai išmaišykite.

Kiškite į šaldytuvą ir laikykite, kol masė pradės stingti. Tada pamaišykite ir laikykite šaldytuve, kol ji kiek sustings. Dar sykį išmaišiusi, sukrėskite į taures. Tiekdama puoškite braškėmis, avietėmis arba standžiai plaktos grietinėlės bokšteliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Paieška
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.. »
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668